...
In de Journey Builder kun je triggers naar Spotler versturen met de E-mail trigger:
...
In de E-mail trigger kun je het volgende instellen:
...
Trigger: de campagne die getriggerd wordt in Spotler
heb je twee verschillende opties voor automatische berichten te versturen:
...
Automation trigger
Maak een automation aan in Spotler en gebruik deze vervolgens in een publication. Deze bevat een sequentie aan events die in Spotler uitgevoerd worden, vaak een e-mail verzenden maar je kan ook iemands profiel updaten.
Campaign trigger
Maak een campaign aan in Spotler. Deze bevat een campaign flow welke uit stappen bestaat die je wenst uit te voeren nav de trigger, bijvoorbeeld het versturen van een specifieke (product) template.
Note |
---|
Zorg ervoor dat je automations, publications en campagnes allemaal live zijn. Een automation moet final zijn en aangeroepen worden in een publication die running is. Een campaign hoort active te zijn. |
Extra opties
Products: de productset die wordt meegestuurd met de trigger
Campaign Fields: indien beschikbaar, stuurt Squeezely ook campaign fields van het Journey entry event door
Expand | ||
---|---|---|
| ||
Het is mogelijk om in je campagnebericht in Spotler personalisatievelden toe te voegen die gevuld worden vanuit Squeezely, in plaats vanuit Spotler. Dit noemt Spotler ‘campaignfields’. In het geval van Squeezely kun je velden van het journey entry event als campaign fields doorsturen naar Spotler, dus o.a. visit_event Hoe werken campaignfields?In je bericht of template in Spotler zet je placeholders neer. Dit houdt in dat je aangeeft waar en welke informatie getoond moet worden. Bijvoorbeeld: Order:Order ID: [campaignfield:visit_orderid] Een voordeel van het gebruik van campaignfields is dat deze data niet opgeslagen wordt in de Spotler database. Op het moment van verzending worden de velden met de API gevuld vanuit Squeezely. Zo heb je altijd de meest up-to-date gegevens voor handen. De placeholder namen worden door middel van [campaignfield:name] in een bericht geplaatst.
|
...
Voor de standaard productsets van Squeezely, is de taal van het account leidend voor de taal van de productset in Spotler
...